czwartek, 4 lutego 2010

RLN - czyli rulon na szyję


Rulon na szyję? Co za rulon? Podstawą dla RLN są wojskowe (rodzime, polskie) szalokominiarki. Takie okropnie długie cósie, z którymi można zrobić wszystko, ale jednocześnie nie bardzo wiadomo, jak je nosić - przynajmniej w cywilu.


Za to po odpowiednim skróceniu (wymiary ok. 60 cm na ok. 22 cm) doskonale nadają się na zimowo-wiosenne ocieplacze na szyję, a jak ktoś się uprze, to da radę założyć je nawet na głowę - lub jedno i drugie, jeśli zdecydujemy się zrobić coś na kształt kominiarki.


RLN-y są wykonane z bardzo elastycznej dzianiny i nie mają ani jednego szwu, więc są bardzo wygodne, a przy tym świetnie chronią przed zimnem i wiatrem. 25% składu to wełna, więc RLN zachowuje zalety tej najbardziej technicznej z naturalnych tkanin, która grzeje nawet, kiedy przemoknie, i jest antybakteryjna (czytaj: nie śmierdzi po dłuższym noszeniu). Oczywiście półprodukty RLN są w 100% nowe. Dostępne są dwa kolory: khaki i stalowoszary.


Żeby nie było tak zupełnie monochromatycznie i wojskowo, nadrukowaliśmy na RLN-ach duże logo Mufy. Na zielonych khaki grafika jest żółta, a stalowoszare RLN-y przygotowaliśmy dla miłośników kolorystycznej wstrzemięźliwości, więc daliśmy na nie stonowane, czarne logo.


Cena: 35 zł.


Nie tłoczcie się, dla każdego starczy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz