sobota, 3 kwietnia 2010

CHSTK FLN & LN – czyli wiosna w pełni


Słonko grzeje, wiosenny wiaterek przyjemnie chłodzi, na rowerach jeżdżą już nie tylko najostrzejsi zawodnicy. Tyle że czasami ten wiaterek może dać się we znaki, a i pilnowanie stylu może wymagać założenia odpowiedniego ocieplacza na szyję.

Dlatego przygotowaliśmy dwa nowe, wiosenno-letnie wcielenia sprawdzonego CHSTK. Kształt i zasada działania się nie zmieniły – dalej mamy ścięte rogi, żeby chronić nie tylko szyję, ale też kark, zostało też wygodne zapięcie na rzep. (Więcej info tutaj). Zmieniły się oczywiście materiały.


CHSTK FLN jest z mięciutkiej flaneli w czarno-niebieską kratę z czarnym rzepem. Idealnie nadaje się na chłodniejsze dni. Jest milusia, więc nawet największe delikatesy nie będą narzekały, że ich w szyjkę gryzie.


CHSTK LN to 100% włoski len o lekko nieregularnej fakturze. Kolor to coś między pomarańczą a morelą – żywy i nasycony, ale stonowany jednocześnie. Ta tkanina prawie zawsze jest mile zimna w dotyku, więc doskonale nadaje się na cieplejszą pogodę. Rzep w ciemnej zieleni.

Cena CHSTK FLN: 35 zł.
Cena CHSTK LN: 39 zł.


Na zdjęciach Marek (dzięki za pomoc z hamulcem!) z otwierającej się właśnie warszawskiej kawiarni rowerowej Relaks (Puławska 48, wejście od Dąbrowskiego). Już za chwileczkę, już za momencik będzie tam można wypić pyszną kawusię (La Marzocco!), naprawić rowerek i kupić rowerowe fanty (również z logiem Mufy). Mufa poleca!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz