czwartek, 20 maja 2010

Sabrina na Frascati - KSZN RPS, WRST, CZPK i nowe kolory PSK


Tym razem szersza zapowiedź zbiorcza. Mimo niezachęcającej majowej pogody, której bliżej było do jesieni niż lata, wybraliśmy się z Sabriną na warszawskie Frascati, żeby sfotografować kilka nowych fantów mufowych. Sabrina była świeżo po zawodach na torze kolarskim w Cottbus. Efektowne rany widoczne na zdjęciach to efekt bolesnego upadku na stromym, betonowym torze. Polała się krew. Widać, że Sabrina nie lansuje się na ostrym, tylko na nim jeździ. Na poważnie.


A co do fantów, to już za chwileczkę, już za momencik więcej szczegółów i fotek produktowych. A na razie po kolei.

KSZN RPS, czyli bezmięsna wersja naszej sprawdzonej kieszonki na pasek. Zewnętrzna warstwa z rip-stopu w elegancki wzór spikselizowanego kamuflażu używanego przez fińskie wojsko (mundurowy materiał tegoż) – bawełna z domieszką sztuczności dla trwałości. W środku jaskraworóżowy poliester i czarny rzep. Całość wysoce pogodoodporna.


Funkcjonalnie zrobiliśmy dwie modyfikacje. Po pierwsze, po obu stronach wszyliśmy odblaskową taśmę, żeby zwiększyć widoczność na drodze. Po drugie, dodaliśmy pasek (2 cm szerokości) z karabińczykami na obu końcach (więc łatwo go rozpiąć lub w ogóle zdjąć) i regulowaną długością. Dzięki temu KSZN RPS jest samowystarczalna, bo nie trzeba jej przyczepiać do paska w spodniach. Dzięki łatwej regulacji długości, można ją nosić nie tylko w pasie, ale też przewieszoną przez ramię, jak damską torebkę (zalecamy dziewczynom i prawdziwym macho :-).


W środku zmieści się niewielki notes, coś do pisania, telefon, małe szpeje (niekoniecznie rowerowe).

Cena: 45 zł.


CZPK, czyli cyklistówka, w której każdy wygląda dobrze. Zawiedzeni jakością i krojem dostępnych cyklistówek teamowych i nie tylko, postanowiliśmy sami spróbować swoich sił w tej materii. Tak powstały CZPK. Klasyczna, czteropanelowa konstrukcja, ale nieco płytsza niż zazwyczaj. Miękki daszek, dzięki czemu całość można spokojnie złożyć i schować do kieszeni. Jakby w końcu daszek stracił fason, wystarczy go lekko przeprasować i gotowe. Aha - bo prać też oczywiście można.

Dwa rozmiary: S/M i L/XL. Trzy wersje kolorystyczne: ciemnogranatowa (z zielono-żółtą taśmą od środka), czarna (całkowicie monochromatyczna), fiński kamuflarz z różowym spodem daszka dla fantazji (kolory jak w KSZN RPS).

Część nakładu CZPK z niespodzianką, o której już niedługo w osobnym poście :-)

Cena: 45 zł.


Nowe kolory PSK, czyli kolejny rzut waszych ulubionych opasek na kostkę, ratujących spodnie. Nowe kolory, nowe wzory. Pytajcie, a my odpowiemy.

Cena: 20 zł.


WRST, czyli bransoletka dla zapominalskich (widoczna na pierwszym zdjęciu). Wykorzystaliśmy te same wąskie paski z odzysku, z których robimy PSK. Oczywiście nie chodzi tylko o ozdobę – poza nasyconymi kolorami i wygodnym zapięciem na zatrzask (dwie długości: na damski i męski nadgarstek), dodaliśmy oczko do przyczepienia kluczyka do zapięcia rowerowego. Dzięki temu zawsze jest pod ręką i trudniej go zgubić.

Różne kolory, krótkie serie – pytajcie przed zakupem.

Cena: 20 zł.


Wielkie dzięki dla Sabriny za cierpliwe pozowanie (mimo kontuzji) i inwencję podczas sesji!

Wszystkie nowości w najbliższych dniach będą miały swoje osobne posty. Wtedy też pojawią się PayPalowe linki. Na razie zamówienia tylko mailowo: mufawear@gmail.com. Zapraszamy!

2 komentarze: