środa, 16 grudnia 2009

CHSTK – szczegóły


CHSTK to z pozoru zwyczajna chustka w kratę, ale diabeł tkwi w szczegółach. Podwójna warstwa wełny gwarantuje komfort nawet w najtrudniejszych warunkach, a niewielka domieszka włókien sztucznych zwiększa trwałość. Wełna to jedna z najbardziej technicznych tkanin naturalnych – jest antybakteryjna, więc nigdy nie śmierdzi (w najgorszym wypadku wystarczy ją przewietrzyć); zachowuje właściwości termoizolacyjne (czyli grzeje), nawet gdy przemoknie. Tkanina lekko gryząca (choć naprawdę delikatnie), więc delikatesy będą musiały zacisnąć zęby.

Szeroki rzep pozwala dostosować szerokość.

Dzięki ściętym rogom CHSTK chroni przed chłodem nie tylko szyję, ale też kark. Szerokie zapięcie na rzepy pozwala szybko i łatwo założyć CHSTK, dostosowując szerokość w zależności od tego, czy chcemy zasłonić tylko szyję, czy również dolną część twarzy. Idealny ocieplacz dla tych, którzy nie chowają roweru na zimę w piwnicy.

Żadnych metek, na odwrocie tylko stempel z naszym logo. Made in Warsaw. Więcej zdjęć poniżej.

Cena: 35 zł + przesyłka poleconym. W mieście Warszawa możliwy odbiór osobisty.

Dzięki ściętym rogom CHSTK chroni nie tylko szyję, ale też kark.

Nie lubimy marnować materiału, więc część CHSTK ma na jednym brzegu tzw. krajkę, czyli pasek z informacją o składzie tkaniny (tylko dla wtajemniczonych).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz