poniedziałek, 8 marca 2010

TSHRT Peter CMYK – czyli koszulka po raz drugi


Drugie, tym razem wiosenne, wcielenie mufowej koszulki. Tym razem jest bardziej kolorowo i wystrzałowo. Z przodu zrastrowany wizerunek kolarza torowego – „Peter” z nazwy koszulki to imię amerykańskiego zawodnika z pierwszych dziesięcioleci ubiegłego wieku, który posłużył za wzór do grafiki. Z tyłu na dole po prawej nieduże logo Mufy w tym samym kolorze, co główna grafika z przodu.


Każdy rozmiar TSHRT Peter CMYK ma obrazek w innym kolorze:
- S to magenta,
- M to cyjan,
- L to żółty.

Stąd też „CMYK” w nazwie (ostatnią literkę skrótu obsługuje w tym wypadku czerń koszulki – taka sama w każdym rozmiarze :-).


A teraz parę słów o samej koszulce. Tym razem poszliśmy na całość i postawiliśmy na brand, którego chyba nikt w Polsce jeszcze nie używa. Mowa o znanej z kontrowersyjnych (ale świetnych) kampanii reklamowych marce American Apparel. Podstawą dla koszulki TSHRT Peter CMYK jest Fine Jersey Short Sleeve (unisex), przez wielu uznawana za najlepszy bawełniany t-shirt świata. I rzeczywiście – w dotyku naprawdę przemiłe i do tego super wygodne. No i produkowane na przedmieściach Los Angeles, a nie w Chińskiej Republice Ludowej.


Z punktu widzenia rowerzysty ważny jest dość wąski krój (nie obcisły, ale elegancko bliski ciału) i długość. To chyba najdłuższe koszulki na rynku, dzięki czemu nawet pochylając się do dolnych chwytów baranka nie obnażamy naszego kolarskiego tyłka. Dodatkowym plusem takiej długości jest to, że jeśli jesteś szczupakiem dryblasem, to nie musisz już kupować workowatych elek (L) lub ikselek (XL), bo niewykluczone, że zmieścisz się w emkę (M), która na pewno nie będzie za krótka. A nawet jeśli M okaże się za wąskie, to L też nie będzie wyglądało jak zdjęte ze starszego brata.

Cena: 80 zł.

Na zdjęciach: Paweł, Karol, Łukasz, Emilia i Marcin (ten ostatni z grającego oldskulowy hard core zespołu Death Row – Mufa poleca!).

Szczegółowe obrazki poniżej.

Rozmiar S, czyli magenta – przód.

Rozmiar S, czyli magenta – tył.

Rozmiar M, czyli cyjan – przód.

Rozmiar M, czyli cyjan – tył.

Rozmiar L, czyli żółty – przód.

Rozmiar L, czyli żółty – tył.

We Use American Apparel - Click to learn more

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz